Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 20 окт 2020, 14:24

Допоможіть в пошуку сімейного скарбу 
Автор Сообщение
.

Ответить с цитатой
Сообщение Допоможіть в пошуку сімейного скарбу
Шановні добродії! :hi: Прошу Вас поділитися досвідом і ткнути мені носом на мої помилки, адже просто жах як хочеться вміти робити те, що робите Ви.
Передісторія: необхідно було перевірити одну легенду щодо можливості сімейного скарбу. Хоч я ніколи не користувався металодетектором, просити професіонала-скарбошукача про допомогу та розповідати де "зарите золото" не бачив сенсу. Було вирішено спробувати покопатися самому. Почав з того, що визначив для себе потужненьку модельку пристрою - Гарет 2500. Потім знайшов, де взяти в оренду на пару днів, мені там показали як нею працювати, коротше взяв і поїхав.
Щодо імовірного скарбу - за легендою, богатенький предок міг закопати пару монеток на своєму подвір"ї, чи під будинком, чи під деревом, чи в колодязі... Зараз на тому місці пустир - просто галявина, по діагоналі переїджена грунтовою дорогою, росте лише бур"ян. Ну я, як мені показували, поставив режим джувелрі (Jewelery), і почав гасати взад-вперед... Чомусь пристрій в цьому режимі ловив алюміній... Функція пін-поінт (чи як там) час-від-часу збивала з курсу, показуючи то ліво, то право. Грунт досить засмічений різноманітним хламом, як жорстяні банки, алюмінієві проволоки, пивні кришки... По інструкції начеб-то все робив правильно, але сигнал в режимі джувелрі всеодно йшов, наводячи на хибні цілі. Думав, що може сам пристрій несправний, але ж дядько показував у себе, і там усьо чотко було...
Питання: на Вашу думку, яким чином (яким пристроєм) можна на даній ділянці вловити сигнал золота-срібла? Кількість не можу знати, орієнтовно горщик, можливо пів кіла-кіло. Глибину теж не скажу, хто зна на скільки глибоко колишні діди могли копати... Звичайно що все дуже розмито, але все ж, чи є варіант перевірити, не вириваючи кожен метр?
Дякую!

27 авг 2012, 15:00
......

Ответить с цитатой
Сообщение Re: Допоможіть в пошуку сімейного скарбу
Ну в кожній казці чи байці є доля правди, на мій погляд не більше 10%. В принципі ти робив все правильно, але досвід прямо пропорційний кількості виритих ямок. Скарби ховали так щоб їх було складно знайти. Порада ходити і ходити, можу тільки порадити наступного разу скористатися іншим МД. Щось на шквалт мінелаб лінійка Хтерр, простіший у використанні і ефективніший у пошуку.

27 авг 2012, 15:59
Профиль WWW
модератор

Ответить с цитатой
Heineken писал(а):
Питання: на Вашу думку, яким чином (яким пристроєм) можна на даній ділянці вловити сигнал золота-срібла.

Ніяким чином.Ви думаєте якщо поставили программу Jewelery то МД буде ловити сигнали золота та срібла? Пошук важка та марудна справа а сигнал від золота та срібла один з самих слабких. Так що тільки вибравши все металеве сміття яке маскує потрібний сигнал - дармовий сир тільки в мишоловці. Єдина підказка - скарб заривали на задньому дворі або у саду. Можна простіше, "глубінніком" з метровою рамкою, він бере тільки масивні предмети - все мілке сміття само відсіється.

27 авг 2012, 18:11
.

Ответить с цитатой
Не думаю,что деды были так глупы,что бы закопать своё добро на 30-40 см.Глубинник нужен однозначно!Удачи в поиске!

27 авг 2012, 18:46
модератор

Ответить с цитатой
Не в глупости дело, нужен был доступ - доложить или взять на расходы.

27 авг 2012, 19:07
.

Ответить с цитатой
@рхіолог писал(а):
Ну в кожній казці чи байці є доля правди, на мій погляд не більше 10%. В принципі ти робив все правильно, але досвід прямо пропорційний кількості виритих ямок. Скарби ховали так щоб їх було складно знайти. Порада ходити і ходити, можу тільки порадити наступного разу скористатися іншим МД. Щось на шквалт мінелаб лінійка Хтерр, простіший у використанні і ефективніший у пошуку.

Питання ефективності: з якої глибини і якої маси металу вловить сигнал дана цяця?
irbis7 писал(а):
Ніяким чином.Ви думаєте якщо поставили программу Jewelery то МД буде ловити сигнали золота та срібла?

Саме так і думав :)
irbis7 писал(а):
Пошук важка та марудна справа а сигнал від золота та срібла один з самих слабких. Так що тільки вибравши все металеве сміття яке маскує потрібний сигнал - дармовий сир тільки в мишоловці.

Кажуть, якщо вірити у дармовий сир - хтось колись його принесе на долонях ))) :crazy:
irbis7 писал(а):
Єдина підказка - скарб заривали на задньому дворі або у саду. Можна простіше, "глубінніком" з метровою рамкою, він бере тільки масивні предмети - все мілке сміття само відсіється.

За підказку дякую. Щодо метрової рамки, питання ефективності: з якої глибини і якої маси металу вловить сигнал дана цяця?

28 авг 2012, 11:45
модератор

Ответить с цитатой
"Питання ефективності" - это уравнение с множеством неизвестных, констант нет. Если на пальцах то глубже, допустим кощея с метровой рамкой, возьмёт только прибор стоимость которого исчисляется десятками тысяч гривен.

28 авг 2012, 19:18
.

Ответить с цитатой
Потрібна практика

08 апр 2013, 22:07
Профиль ICQ
......

Ответить с цитатой
targitay писал(а):
Потрібна практика